Svatby

Toužíte po nevšedním svatebním obřadu za skvělou cenu? Využijte náš rekreační areál i okolní přírodu a splňte si svůj sen.

Zajistíme pro vás venkovní stany, raut i svatební hostinu na přání. Na naše parkoviště se vejdou všechna auta svatebních hostů i kočár s párem koní. A navíc u nás můžete strávit i svatební noc nebo zde ubytovat své milé hosty. Přijeďte se podívat a domluvit podrobnosti!

svatby

Skupinové pobyty

Máme všeho dost! Tedy postelí, židlí, nádobí, personálu i místa pro zábavu.

Náš rekreační areál je jako stvořený pro školní výlety, skupinové zájezdy, školy v přírodě nebo letní tábory. K nám se vejdete všichni i s autobusem. Zarezervujte si včas ubytovací kapacitu a o ostatní servis už se postaráme my. Nabízíme plnou penzi i polopenzi, ubytování v pokojích, apartmánech, srubech a malých chatkách.

Skupinové pobyty

Školení a teambuildingy

Nabízíme prostory pro pořádání školení, workshopů či teambuildingu.

Najdete zde ideální propojení pracovního programu se sportovním vyžitím a relaxací v okolní přírodě nebo na našem sportovním hřišti. Zajistíme také ubytování a stravu v restauraci. Poskytneme část uzavřené restaurace vybavené plátem a projektorem uřečené pro školení.

Školení a teambuildingy

Sportovní soustředění

Kamínka má ideální pozici na pomezí tří oblastí: Kroměřížska, Uherskohradišťska a Zlínska.

V létě je možné navštívit koupaliště přímo v Roštíně, sirné lázně v Ostrožské Nové Vsi nebo splavovat Baťův kanál. Vyznavači zimních sportů uvítají návštěvu nedaleké sjezdovky ve Stupavě nebo vyrazí na běžky. Přímo u hotelu máte k dispozici víceúčelovou sportovní plochu s umělým povrchem, přírodní travnaté a písčité hřiště, dětské hřiště nebo oblíbené kuželky.

Sportovní soustředění

Oslavy, srazy, menší skupiny

Chcete si udělat oslavu v částečné režii sami?

Nemáte rádi naškrobené recepce, kde se obáváte ušpinit prostírání? Pro tyto případy poskytujeme posezení u Kádí Kanec. Dle přání vám zajistíme raut a můžeme poskytnout i výčepní zařízení. A pokud hledáte hlavně klid a soukromí, stačí vám jen pár kroků po lesních pěšinách.

Oslavy, srazy, menší skupiny

Rekreační areál Kamínka

Rekreační areál Kamínka
Roštín 188
768 03  ROŠTÍN (CZ)

49°11'8.871"N, 17°18'31.095"E
N 49°11.14862', E 17°18.49010'